WYNAJEM BUSÓW – ZIELONA GÓRA I OKOLICE

Wynajem busów to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego i elastycznego transportu. Jeżeli szukasz autokaru na wynajem na terenie Zielonej Góry i w okolicy, warto jest przyjrzeć się naszej flocie pojazdów. Jednym z głównych atutów busów i autokarów jest komfort podróży. Wszystkie pojazdy, które oferujemy, wyposażone są w wygodne fotele, klimatyzację i pakowną przestrzeń na bagaże, dzięki czemu podróżujący mogą cieszyć się wygodą i relaksem w czasie podróży.

Jako przewoźnik z doświadczeniem oferujemy różne rozmiary busów i autokarów, które dopasują się do potrzeb klienta. Największy z naszych pojazdów jest w stanie pomieścić aż pięćdziesiąt trzy osoby.

NASZA FLOTA

Mercedes-Benz SprinteR

Posiada oświetlenie, dzięki któremu możesz czytać podczas podróży, mikrofon, przyciemniane szyby, DVD
oraz eleganckie, skórzane wykończenia. Pojazd jest klimatyzowany. Będzie to idealny wybór dla większej
grupy osób wybierającej się na wspólną podróż.

SPECYFIKACJA

Mercedes-Benz SprinteR

Posiada oświetlenie, dzięki któremu możesz czytać podczas podróży, mikrofon, przyciemniane szyby, DVD
oraz eleganckie, skórzane wykończenia. Pojazd jest klimatyzowany. Będzie to idealny wybór dla większej
grupy osób wybierającej się na wspólną podróż.

SPECYFIKACJA

Irisbus Crossway

Posiada DVD, zestaw głośno mówiący, regulowane w dwóch płaszczyznach fotele z pasami bezpieczeństwa standardowe oraz systemy bezpieczeństwa jazdy – ABS, ASR. Pojazd jest klimatyzowany. Ten 49 miejscowy autobus przeznaczony jest do obsługi ruchy międzymiastowego jak i turystycznego.

SPECYFIKACJA

Mercedes-Benz Tourismo

Największy autokar z naszej floty. Posiada oświetlenie, dzięki któremu możesz czytać podczas podróży, system nagłośnienia wraz z mikrofonem, przyciemniane szyby i DVD. Autokar wyposażony jest w systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, ASR, FCG, ABA 4, ESP, SPA, BAS. 

SPECYFIKACJA

Kiedy opłaca się wynająć autokar?

Wynajem busów lub autokarów to idealne rozwiązanie dla osób planujących podróż grupową. Jednym z głównych powodów, dla których opłaca się wynająć tego typu pojazd, jest podział kosztów. Podróż samolotem w grupie zorganizowanej może być kosztowna, szczególnie jeśli każdy z uczestników musi opłacić bilety lotnicze. Wynajem autokarów pozwala na redukcję kosztów i rozłożenie ich pomiędzy uczestników wycieczki.

Kolejną zaletą wynajmu busów jest możliwość przewiezienia dużej liczby osób w jednym pojeździe. W tym miejscu warto zaznaczyć, że najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie wycieczki tak, by żadne miejsce nie pozostało wolne. Autokary mogą pomieścić nawet pięćdziesiąt osób. W przypadku mniejszych grup zorganizowanych lepiej jest postawić na wynajęcie busa. Te z kolei mają zwykle około dwudziestu miejsc siedzących. Wiele zależy od dobrej organizacji, jednak podróż autokarem w gruncie rzeczy pozwala na ścisłe dostosowanie trasy i harmonogramu podróży, uwzględniając przy tym konieczne postoje.

Wynajem busów – szybko i ekonomicznie

Busy doskonale sprawdzają się w transporcie publicznym na trasach, gdzie wsiada znacznie mniej pasażerów. Jednak wynajem busa to także świetne rozwiązanie w przypadku mniejszych wycieczek (np. w szkole, gdy jedzie tylko jedna klasa). Szukając przewoźnika na terenie Zielonej Góry i okolic, warto postawić na firmę Aviator.

Do dyspozycji mamy szeroki wybór pojazdów. Busy i autokary z naszej floty cechują się nowoczesnością i najwyższym standardem. Gwarantujemy, że z nami każda podróż będzie czystą przyjemnością. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj już dziś!