Godziny otwarcia: Pon - Piątek : 08:00 - 16:00

Przewozy turystyczne

Zapewnienie bezpiecznej podróży do celu i bezpiecznego powrotu to podstawa przy planowaniu każdej wycieczki. Tylko wówczas można mówić o udanym urlopie i dobrym odpoczynku. Jeśli szukasz profesjonalnego przewoźnika, który jest w stanie zorganizować bezpieczny, a do tego komfortowy transport turystyczny, zapraszamy do współpracy z firmą Aviator z Zielonej Góry.

W podróż z Aviatorem

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, szkołami i innymi instytucjami publicznymi, a także z biurami turystycznymi. Możesz nam zaufać bez względu na to, czy chcesz zorganizować wycieczkę szkolną, kolonię lub zimowisko, przewóz na wyjazd integracyjny dla Twoich pracowników, czy wycieczkę turystyczną. Znajomość dróg i realiów pozwala nam dobrze przygotować się do drogi. Szczegółowo planujemy każdą trasę – w taki sposób, by jak najbezpieczniej i jak najszybciej dojechać nawet do odległego od Zielonej Góry celu. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, dlatego jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o wycenę przewozów turystycznych. Dodatkowo możemy zaproponować dogodne formy płatności oraz specjalne promocje dla stałych klientów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Przewozy turystyczne realizujemy w oparciu o niezbędne licencje i zezwolenia. Współpracujemy z odpowiedzialnymi i doświadczonymi kierowcami, którzy posiadają certyfikaty konieczne przy przewozie osób. Dysponujemy flotą pojazdów o zróżnicowanym standardzie, jednak wszystkie z nich utrzymane są w doskonałej kondycji technicznej. Pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne i są na bieżąco serwisowane. Sprawdzamy stan pojazdu i eliminujemy ewentualne usterki przed wyjazdem w trasę, aby nic nas nie zaskoczyło. Dokładamy starań, by podczas przewozów turystycznych nasi pasażerowie czuli się jak najlepiej, dlatego szczególnie dbamy o czystość naszych autokarów i busów. Nie zastanawiaj się – skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły przewozu!

Kontakt

Przewozy Zielona Góra